Paliesiaus fizinio krūvio klinika – individualios programos be vaistų!

Nuotolinis seminaras „Fizinis krūvis – kaip vaistas. Kokia dozė yra teisinga?“

Fizinis krūvis – kaip vaistas. Kokia dozė yra teisinga? Kaip sumažinti vartojamų vaistų kiekį arba visai jų atsisakyti? Paprastą, tačiau vieną efektyviausių būdų apžvelgs gyd. Antanas Pempė iš Paliesiaus klinikos. Yra žinoma, kad reguliarus fizinis aktyvumas gali žymiai pagerinti fizinę sveikatą, tačiau jis veiksmingas tik tada, kai dozė yra tinkamai nustatyta. Laukiame Jūsų gegužės 18 …

Nuotolinis seminaras „Fizinis krūvis – kaip vaistas. Kokia dozė yra teisinga?“ Skaityti daugiau »

Gydymas po vėžio

Atsigaukite po ilgalaikio onkologinio gydymo šalutinio poveikio saugiai ir efektyviai

Daugybė pacientų, pasveikusių po piktybinių susirgimų, jaučia silpnumą, nerimą, pablogėjusį apetitą dar ilgą laiką po gydymo. Siekdami išsaugoti ir pagerinti jūsų sveikatos būklę po vėžio gydymo, onkologinių ligonių sveikimo programai pritaikėme SPECIALIĄ 50 proc.mažesnę kainą – 6 dienos prižiūrint gydytojams ir stebint pacientą po programos. Mažesnė kaina, kuri dabar siekia 750 eurų. PO ONKOLOGINIO GYDYMO …

Atsigaukite po ilgalaikio onkologinio gydymo šalutinio poveikio saugiai ir efektyviai Skaityti daugiau »

Tarptautinių mokslo publikacijų apžvalga, 2018 m. kovas

2018 m. Europos kardiologų  ir Europos hipertenzijos draugijų (EKD ir EHD) rekomendacijose (gairėse) nurodoma, kad tikslinis –  siektinas arterinis kraujo spaudimas pacientams iki 65 metų amžiaus ir vartojantiems hipotenzinius vaistus, yra: sistolinis (viršutinis) 120-130 mmHg, o diastolinis (apatinis) < 80 mmHg, tuo tarpu vyresniems – sistolinis 130-140 mmHg. Žodžiu, pirmą kartą nurodomos sistolinio arterinio kraujo …

Tarptautinių mokslo publikacijų apžvalga, 2018 m. kovas Skaityti daugiau »

Kaip siejasi fizinis krūvis ir psichinė sveikata?

2018 metų rugpjūčio mėnesį Lancet Psychiatry publikuotas tyrimas atskleidžiantis fizinio krūvio bei psichinės sveikatos sąsajas. Fiziniai pratimai siejami su mažesne mirtingumo rizika dėl įvairių priežasčių – širdies ir kraujagyslių ligų, insulto, diabeto, tačiau sąsajos su psichine sveikata išlieka neaiškios. Mokslininkų tikslas šiame tyrime buvo ištirti didelę tiriamųjų imtį tam, kad būtų geriau žinoma, kokią įtaką …

Kaip siejasi fizinis krūvis ir psichinė sveikata? Skaityti daugiau »

Tarptautinių mokslo publikacijų apžvalga, 2018 m. kovas

Hipertenzijos gydymui efektyvus tęstinis fizinis krūvis: neilgai trunkantis, labai intensyvus Šiame straipsnyje autorė Charlotte B Ingul pristato naujausių publikuotų mokslo straipsnių apžvalgą, skirtą nefarmakologinėms kraujo spaudimo mažinimo priemonėms, visų pirma – fizinio krūvio poveikiui hipertenzijos gydymui. Vadovaujantis DASH (Dietary Approach to Stop Hypertension) gairėmis, dieta gali sumažinti sistolinį kraujospūdį 11 mmHg, mažesnis suvartojamos druskos kiekis gali sumažinti sistolinį kraujo …

Tarptautinių mokslo publikacijų apžvalga, 2018 m. kovas Skaityti daugiau »

Kaip subalansuoti maistą ir fizinį krūvį?

Mokslininkai, gydytojai dietologai nutukimą, diabetą, hipertenziją įvardija kaip nepagydomus susirgimus ir sako, kad nutukimas tai lėtinė polietiologinė liga, kuriai reikia nuolatinės priežiūros ir deja, be subalansuotos mitybos ir kasdienio fizinio krūvio susitvarkyti praktiškai neįmanoma. SFA (sveikatinamasis fizinis aktyvumas), kuris trunka bent 150 min. per savaitę Jus tinkamai apsaugos nuo 26 lėtinių ligų, nors vizualiai to dažnai …

Kaip subalansuoti maistą ir fizinį krūvį? Skaityti daugiau »

Perdegimo sindromas – mes galime jums padėti

Perdegimo sindromas (angl. „burnout syndrome“) yra emocinė, protinė ir fizinė išsekimo būsena, sąlygota pernelyg didelio ir užsitęsusio streso (dažniausiai susijusio su darbu). Jis pasireiškia tada, kai žmogui keliama tiek reikalavimų, kiek jis nebegali įvykdyti. Tai sukelia stresą, kuriam užsitęsus žmogus netenka susidomėjimo ar motyvacijos, kurie anksčiau ir skatino būti įsitraukus į pasirinktą veiklą. Perdegimo sindromas, kurį …

Perdegimo sindromas – mes galime jums padėti Skaityti daugiau »

Teisingai dozuoto fizinio krūvio nauda sveikatai

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos vadovas Saulius Deveikis atkreipia dėmesį kad teisingai dozuotas fizinis krūvis vadinamas stebuklinga tablete, kuri padeda įveikti tokias ligas kaip vėžys, diabetas, širdies ir plaučių ligos. Padeda kovoti su alergijomis. Alergijų sezonu norisi užsibarikaduoti namuose ir apsisaugoti nuo dirginančių pojūčių, tokių kaip ašaros, sloga, niežulys. Tyrimų duomenimis, fizinis krūvis efektyviai šalina …

Teisingai dozuoto fizinio krūvio nauda sveikatai Skaityti daugiau »

Fizinio krūvio testas. Arba kam reikalingas testavimas?

Vieno sporto mokslo profesoriaus teigimu: ,, …treniruotė be iš anksto užsiduotų tikslų yra tik atsitiktinių pratimų rinkinys“. Tokių pratimu arba treniruočių galime rasti įvairiuose populiariuose žurnaluose, internetinėse svetainėse ir youtube. Kam reikalingas testavimas, įvairios anamnezės ir detalūs pokalbiai. Kaip žinome, daugelis tyrimų parodo, kad žmonės keičiasi ir labai gaila, bet tai vyksta ne progreso, o …

Fizinio krūvio testas. Arba kam reikalingas testavimas? Skaityti daugiau »