PALIESIAUS KLINIKA

PALIESIAUS KLINIKA

 
PALIESIAUS DVARAS
EN

Antsvorio gydymas

Norite numesti svorio arba išvengti sveikatos problemų?

Jeigu ir Jums kasdienius darbus apsunkina papildomi kilogramai, o įvairios piliulės neduoda lauktų rezultatų, užkirskite kelią sveikatos sutrikimams su unikaliu metodu. Pagal toleranciją fiziniam krūviui sudaryta individuali fizinio krūvio programa padės labiau pasitikėti savimi ir jaustis energingu be vaistų ar alinančių dietų.

m2_kreip_del_bukles

 Įveskite į formulę savo ūgį ir svorį, ir sužinokite ar papildomi kilogramai Jums trukdo pasiekti trokštamų tikslų.

KMI lentelė

18-25 m. 26 - 46 m.
SVORIS
Mažiau nei 17.5 Mažiau nei 18.0 Per mažas, yra pavojus sveikatai
17.5-19.5 18.0-20.0 Šiek tiek per mažas, sveikatai nepavojingas
19.5-22.9 20.0-25.9 Normalus
23.0-27.4 26.0-27.9 Antsvoris
27.5-29.9 28.0-30.9 I laipsnio nutukimas
30.0-34.9 31.0-35.9 II laipsnio nutukimas
35.0-39.9 36.0-40.9 III laipsnio nutukimas
40.0 ir daugiau 41.0 ir daugiau IV laipsnio nutukimas


Jeigu KMI yra nuo 25 iki 30 kg/m2  tai jau yra problema, nes žmogus laikomas turinčiu antsvorį. Jeigu KMI viršija 30 kg/m2 – nutukusiu.

Bene dažniausia nutukimo priežastis yra netinkama mityba, paveldimas polinkis tukti ir fizinio aktyvumo stoka. Rečiau pasitaiko nutukimas dėl sutrikusios hormonų veiklos. Tačiau Jūs galite tai pakeisti ir gyventi džiaugsmu ir pilnatve spinduliuojantį gyvenimą.

Jums nereikia badauti, alinti savęs ar visko nurašyti genams.

Užpildykite užsakymo formą arba paskambinti telefonais Nr. +370 600 37 279 ar +370 640 38 656 ir džiaugtis garantuotais rezultatais.

m2_kreip_del_bukles

Ar jaučiate sunkumą, lipdami laiptais? Ar kankina nemiga, nepasitikėjimas savimi? Galbūt jaučiatės nejaukiai apsivilkę aptemptą palaidinę ir vengiate žmonių susibūrimo vietų?

Nutukimas turi įtakos darbingumui, gyvenimo kokybei ir trukmei. Nutukę žmonės dažnai jaučia visuomenės spaudimą dėl neatitikimo visuomenėje egzistuojančių standartų, dalis jų socialiai atsiriboja, tampa vieniši, jaučia kaltę ar gėdą, prasčiau realizuoja savo gebėjimus. Be visų fizinių ligų grėsmių, neretai iškyla ir psichologinių problemų, susijusių su nutukimu:

  • Valgymo sutrikimai. Jei nutukęs žmogus ilgą laiką savo jėgomis bando kovoti su per dideliu svoriu, greičiausiai bus išbandęs įvairias dietas, kurių poveikis neretai trumpalaikis. Kartais imamasi itin drastiškų dietų, kurių rezultatas – nuolatiniai valgymo sutrikimai. Bene dažniausias jų yra persivalgymas. Ši būklė, ištinkanti kurį laiką laikantis dietos ar sveiko maitinimosi režimo, – tai staigus ir neadekvatus kaloringo maisto valgymas, net nebejaučiant alkio.
  • Nepasitikėjimas savimi ir depresija. Dėl savo standartų neatitinkančios išvaizdos nutukę ar antsvorio turintys žmonės gali pradėti nepasitikėti savimi, jaustis nepilnaverčiai, fiziškai nepatrauklūs. Atsiranda negatyvus savęs ar savo kūno vertinimas. To pasekmė - nutukę žmonės tampa uždari, mažiau fiziškai aktyvūs.

 Tad nelaukite ir pakeiskite savo gyvenimą jau dabar. Užpildykite užklausos formą ir užsiregistruokite nemokamai konsultacijai.

m2_kreip_del_bukles

Sveikatos problemos

Tyrimais nustatyta, kad esama ryšio tarp nutukimo ir susirgimo vėžiu. Kūno masės indekso dydis yra glaudžiai susijęs su storosios žarnos, gimdos gleivinės, kepenų, stemplės, pomenopauzės laikotarpio krūties navikais.

Nustatyta reikšminga priklausomybė tarp atitinkamų piktybinių navikų formų pasireiškimo dažnumo ir KMI: kasos vėžio, plaučių vėžio, krūties vėžio po menopauzės, gimdos gleivinės vėžio ir leukemijos. Be to, nutukę žmonės dažniau serga gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžiu. Vyrams dėl nutukimo sutrinka testosterono apykaita, didėja cholesterolio kraujyje, todėl didėja rizika susirgti storosios žarnos ir prostatos vėžiu.

Antsvoris ir nutukimas didina sąnarių ligų riziką dėl sąnarių spaudimo ir kremzlės senėjimo. Taigi, svorio sumažinimas gali sumažinti sąnarių spaudimą.

Podagros, t.y. tai sąnarių pažeidimas dėl per didelio šlapimo rūgšties kiekio, atsiradimo rizika didėja proporcingai su didėjančiu antsvoriu ir nutukimu. Toks pats antsvorio ryšys yra ir su ūmiu tulžies pūslės uždegimo išsivystymu, tulžies pūslės akmenlige, miego apnoe, kuri gali sukelti kvėpavimo sustojimą trumpam laikui miego metu ir sunkų knarkimą. Miego apnoė gali sukelti mieguistumą dienos metu ir širdies nepakankamumą.

...

Asmenys su antsvoriu dažniau turi padidėjusį kraujospūdį – tai vienas iš pagrindinių rizikos veiksnių širdies ligos, insulto išsivystymo priežasčių. Nutukimas ypač pavojingas, jeigu padidėjusi liemens apimtis, jeigu Jūsų kraujyje yra per daug cholesterolio, sutrikusi gliukozės apykaita, padidėjęs kraujospūdis.

Antsvoris ir nutukimas dažnai sukelia stenokardiją, t.y. krūtinės skausmus, kurie atsiranda dėl per mažo deguonies patekimo širdies kraujagyslėse. Šių susirgimų komplikacijos – staigi mirtis, insulto.

Asmenys su antsvoriu ir nutukimu net 2 kartus daugiau rizikuoja susirgti 2 – ojo tipo cukriniu diabetu. Šio tipo cukrinis diabetas - pagrindinė ankstyvos mirties, išeminės širdies, inkstų ligos, insulto, aklumo priežastis.

Visoms šioms ligoms galima užkirsti kelią arba bent jau sumažinti jų atsiradimo tikimybę. Tereikia pasiryžti pokyčiams.

 

Tad nelaukite ir pakeiskite savo gyvenimą jau dabar.

Gilias sveikatinimo tradicijas turinčiame dvare įsikūrusioje, Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikoje,  gydytojai ir specialistai, pagal asmens klinikinę ir fiziologinę būklę bei toleranciją fiziniam krūviui sudarys individualią fizinio krūvio programą. Ji padės užkirsti kelią antsvorio atsiradimui, žmogui, šiuo metu dar neturinčiam papildomų kilogramų, tačiau norinčiam jų išvengti dėl nepakankamai aktyvaus gyvenimo būdo, taip pat tam, kurį šiuo metu vargina ir/ar neramina antsvoris, tačiau šiuo metu nejaučia jokių sveikatos sutrikimų ir, žinoma,  asmeniui, kurį vargina antsvoris bei jo sukelti sveikatos sutrikimai (padidėjęs arterinis kraujo spaudimas, cukrinis diabetas, padidėjęs cholesterolis ir pan.).

Užpildykite užklausos formą arba skambinkite šiais kontaktiniais telefonais Nr. +370 600 37 279 ar +370 640 38 656.

m2_kreip_del_bukles

DVARAS

Paliesiaus dvaras
Dvaro g. 7
Paliesiaus kaimas
Mielagėnų seniūnija
30171 Ignalinos r.
T.: 8 610 44 226, 8 626 82 760
GPS: 55.2518132, 26.4769772 (WGS)

KLINIKA

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika
Dvaro g. 7
Paliesiaus kaimas
Mielagėnų seniūnija
30171 Ignalinos r.
T.: 8 600 37 279
GPS: 55.2518132, 26.4769772 (WGS)

KLINIKOS BIURAS

Klinikos biuras Vilniuje
P. Smuglevičiaus g. 1
08311 Vilnius
T.: 8 600 37 279, 8 640 38 656
info@paliesiausklinika.lt
paliesiausdvaras.lt/klinika/

 

Noriu sužinoti daugiau:

SIŲSTI »