PALIESIAUS KLINIKA

PALIESIAUS KLINIKA

 
PALIESIAUS DVARAS
EN

Cukrinis diabetas

Jaučiate nuolatinį nuovargį, net ir pavalgius nemažėjantį alkio jausmą ir troškulį? O gal kankina prastėjantis regėjimas ir padidėjęs kraujo spaudimas? Mes ne tik žinome Jūsų negalavimo priežastis, bet ir galime pašalinti šias problemas. Ir visa tai be vaistų ar brangių procedūrų. 

Jeigu jaučiate odos niežėjimą, regėjimo silpnėjimą, mažėjantį, arba atvirkščiai – nevaldomai didėjantį, svorį, vėl pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą Jums padės Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos gydytojų ir specialistų komanda.

Esame vieninteliai Baltijos šalyse, taikantys fizinio krūvio terapijos metodus. Naudojame moderniausias technologijas, todėl galime stebėti Jūsų kūno duomenis visą parą, tiek nuotoliniu būdu, tiek realiuoju laiku.

Kiekvienam pacientui sukuriame individualią programą pagal gydytojų nustatytą ir prižiūrimą fizinį krūvį. Unikali gamta ir dvaro atmosfera padės atgauti jėgas. Jeigu esate pasiruošęs garantuotiems rezultatams ir norite pakeisti gyvenimą teigiama linkme susisiekite su mumis jau dabar. Jums tereikia užsiregistruoti nemokamai konsultacijai, užpildant užsakymo formą arba paskambinant telefonais Nr. +370 600 37 279 arba +370 640 38 656.

Cukrinis diabetas

Cukrinis diabetas –  liga, kuri išsivysto, kai organizmo kasa išskiria nepakankamai insulino - hormono, reguliuojančio gliukozės kiekį kraujyje arba kai organizmas negali efektyviai panaudoti insulino, kurį išskiria kasa.

...

Deja, cukrinis diabetas nustatomas vis didesniam žmonių skaičiui. Europoje 60 milijonų gyventojų gyvena sirgdami cukriniu diabetu, o daugiau nei trečdaliui gyventojų ši liga dar nediagnozuota. Lietuvoje 2015 m. cukriniu diabetu sirgo 116,9 tūkstančių 20 – 79 metų amžiaus gyventojų. Dar 44,1 tūkst. sergančiųjų liga yra nediagnozuota, vadinasi, ir negydoma.

Visas pasaulis susidūrė su šios ligos pandemija, kuri susijusi su populiacijos senėjimu, netinkamais mitybos įpročiais, mažu fiziniu aktyvumu ir nutukimu.

Cukraligėgali sukelti pavojingas komplikacijas: aklumas, inkstų pažeidimai ir jų nepakankamumas, diabetinės neuropatijos bei kraujagyslių ligos, kurios pasireiškia išemine širdies liga, miokardo infarktu, kojų amputacijomis. Tai lėtinė, progresuojanti, kol kas neišgydoma, tačiau kontroliuojama liga.

...

Net 90 proc. visų žmonių, sergančių cukriniu diabetu, yra diagnozuotas II ligos tipas, kurio išsivystymą dažniausiai lemia nutukimas dėl mažo fizinio aktyvumo bei gausios mitybos. Vadinasi, vengiant šių rizikos veiksnių ir taisyklingai maitinantis, reguliariai mankštinantis, išlaikant optimalų kūno svorį, galima sumažinti riziką susirgti II-o tipo cukriniu diabetu.

Fizinis aktyvumas padeda kontroliuoti gliukozės (cukraus) kiekį kraujyje ir sumažina riebalų susidarymą pilvo srityje, net ir nesumažėjus kūno svoriui.

Deja, alinančios dietos ir penkios dienos per savaitę išlieto prakaito sporto klube nėra tinkamas pasirinkimas. Kiekvienas esame skirtingas, todėl bendro pobūdžio konsultacijos pas sporto trenerius, dietologus ar kineziterapeutusnevisadasveikatina ir padeda pašalinti cukrinio diabeto priežastis, o kartais netinkamai parinktos bendro pobūdžio programos net žaloja. Fizinį krūvį būtina derinti su taisyklinga mityba ir poilsiu.

Paliesiaus dvare dirba visa komanda gydytojų ir terapeutų bei kitų sričių specialistų, kurie kiekvienam pacientui sukuria individualią fizinio krūvio programą pagal unikalius fizinio krūvio terapijos metodus. Tad galime šimtu procentų garantuoti tiek lėtinių ligų gydymo proceso, tiek jų prevencijosteigiamus rezultatus

...

Paliesiaus dvare Jūs galite sustiprinti ne tik kūną, bet ir sielą. Čia yra 500 kv. m erdvėkoncertams. Sukurta aplinka skatinanti teigiamus pokyčius. Unikalios gamtos apsuptyje įsikūręs dvaras mena septynioliktą amžių. Dvare, vienu metu, apsistoja ti knedidelis skaičius pacientų (iki devynių žmonių), todėl specialistai sutelkia dėmesį net į menkiausias smulkmenas ir prisitaiko prie individualių Jūsų poreikių. Tik čia standartus keičia individualūs sprendimai.

Net jeigu nejaučiate neigiamų ligos simptomų, stiprinkite save profilaktiškai ir užkirskite kelią cukrinio diabeto ir antsvorio atsiradimui. Jums tereikia užpildyti užklausos formą arba paskambinti tel. +370 600 37 279 arba +370 640 38 656.

DVARAS

Paliesiaus dvaras
Dvaro g. 7
Paliesiaus kaimas
Mielagėnų seniūnija
30171 Ignalinos r.
T.: 8 610 44 226, 8 626 82 760
GPS: 55.2518132, 26.4769772 (WGS)

KLINIKA

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika
Dvaro g. 7
Paliesiaus kaimas
Mielagėnų seniūnija
30171 Ignalinos r.
T.: 8 600 37 279
GPS: 55.2518132, 26.4769772 (WGS)

KLINIKOS BIURAS

Klinikos biuras Vilniuje
P. Smuglevičiaus g. 1
08311 Vilnius
T.: 8 600 37 279, 8 640 38 656
info@paliesiausklinika.lt
paliesiausdvaras.lt/klinika/

 

Noriu sužinoti daugiau:

SIŲSTI »